Informacja dla rodzica / opiekuna

Jeśli nawiązaliśmy współpracę ze żłobkiem lub przedszkolem Twojego dziecka i chcesz, aby i ono uczęszczało na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, zapraszamy do zakładki ZAPISY. Rekrutacja na zajęcia odbywa się poprzez uzupełnienie i przesłanie zamieszczonego tam formularza.

Oferta skierowana jest do żłobków i przedszkoli. Współpracujemy z wieloma placówkami, dzięki czemu z naszych usług korzysta już niezwykle imponująca liczba podopiecznych. Rodzice, których dzieci biorą udział w naszych zajęciach, kontynuują współpracę z naszą szkołą w kolejnych latach, co umacnia naszą pozycję na rynku i potwierdza kompetencje.

Oferujemy:

• Zajęcia programowe – opłacane przez placówkę i zapewniające realizację podstawy programowej z języka angielskiego dla danego etapu edukacyjnego.
  • Zajęcia dodatkowe – dla chętnych, jako zajęcia ponadprogramowe.

Szczególnym atutem zajęć dodatkowych z języka angielskiego, odbywających się w placówce przedszkolnej jest brak konieczności dowożenia dziecka na takie zajęcia po przedszkolu, gdy zarówno dziecko jak i rodzic są już zmęczeni. Proponujemy realizację zajęć w ciągu dnia przedszkolnego – czyli w czasie wysokiej chłonności dziecka i wyższego poziomu koncentracji niż w godzinach popołudniowych. Grafik zajęć jest każdorazowo uzgadniany z placówką w kontekście dostępności sali oraz planu dnia przedszkolnego, podobnie jak warunki świadczenia usług.

Nasze zajęcia są oparte na rocznych planach i programach znanych i sprawdzonych wydawnictw.

Współpracujemy z:

• Oxford,
  • Cambridge,
  • Egis Publishing,
  • Macmillan i innymi.

Metody, narzędzia i formy pracy są każdorazowo dostosowywane do możliwości i potrzeb danej grupy i urozmaicany, by bazować na naturalnych zainteresowaniach dzieci. Nasza Szkoła to miejsce cechujące się profesjonalizmem i doświadczeniem zdobywanym przez lata. W tym czasie zbudowaliśmy nie tylko markę, lecz również zaplecze techniczne, dzięki czemu dysponujemy konkurencyjnymi na rynku narzędziami. Nasze narzędzia to specjalistyczne pomoce, rozwijające nie tylko zdolności językowe, ale również umiejętność kodowania, programowania, myślenia analitycznego i krytycznego, wspierające kompetencje kluczowe – takie jak emocje czy relacje społeczne.

Na zajęciach korzystamy m.in.  z innowacyjnego robota EMYS, zasobów EduSens do kodowania offline, pacynek LivingPuppets  oraz robotów do kodowania. Stosujemy m.in. gry, zabawki, materiały w postaci fotokart, kart obrazkowych, historyjek, bajek, rymowanek. Maty, gry banerowe gotowe oraz realizowane według własnego projektu, niezwykłe produkty takich marek jak Lakeshore Learning, Learning Resources, posiadamy w swoich zasobach większość programów dostępnych na rynku, najatrakcyjniejsze książki, gry, zabawki. Gramy na ukulele i gitarze – by monodźwięk skupił uwagę dzieci i pozwolił skoncentrować się nawet dzieciom z zaburzeniami uwagi słuchowej. Używamy różnorodnych narzędzi i form  aktywizacji muzycznej, ruchowej – w języku angielskim. Na zajęciach staramy się nie używać języka polskiego.

Budujemy zabawę językową w oparciu o pozytywną motywację i miłą atmosferę zajęć.